2

آموزش

آماده کردن بازی Gta San Andreas برای نصب مد

آبان ۱۴, ۱۳۹۴ در ۱:۰۶ ب.ظ توسط

سلام، بعضی از بازی ها رو تموم نکرده میزاری کنار ولی بعضی از بازی ها رو ۱۰۰ بار تمومش میکنی، مشخصه بین این دوتا بازی خیلی فرق وجود داره و بازیه دوم جزو بازی های ماندگار هست. امروز اومدم تا یه بازی جدید به سایت ایران گیم مد اضافه کنم، بازی ای که با گذشت زمان هنوز طرفدارای زیادی داره و هنوز هم که هنوزه برای این بازی مد های جذاب و متنوع ای ساخته میشه. بله این بازی، بازی ای نیست به جز Gta San Andreas. از این به بعد توی این سایت مد های بازی Gta San Andreas هم گذاشته میشه و اونم به دو دلیل زیر:

۱-محبوبیت جهانیه این بازیه و ساخته شدن مدهای تازه باوجود قدیمی بودن آن.

۲- سایت ایران گیم مد همه ی کاربران خود را در نظر میگیرد، مانند افرادی که از سیستم ضعیف برخوردارند و توانایی اجرای بازی های جدید رو ندارند.

خب اما برای اینکه بتونید مد های بازی GTA San Andreas رو نصب کنید، باید در ابتدا این بازی رو برای نصب مد آماده سازید، که روش آماده سازی این بازی برای نصب مد رو در پایین میتونید ببینید.

آماده کردن Gta San Andreas برای نصب مد:

ابتدا نرم افزار celo رو دانلود کنید.

این نرم افزار رو نصب کنید. در هنگام نصب به پنجره ای میرسید که باید مسیر نصب رو مشخص کنید، در این پنجره روی دکمه ی browse کلیک کنید و مسیر نصب بازیه Gta San Andreas رو انتخاب کنید و روی next کلیک کنید. و تا انتهای نصب فقط روی next کلیک کنید و تنظیمات دیگر را تغییر ندهید و در آخر روی Finish کلیک کنید. تمام بازیه شما برای نصب مد های جذاب آماده است حال فقط باید منتظر مد های جالب و جذاب از سایت ایران گیم مد باشید.

+

2 دیدگاه

  1. اصغر ترقه

    on آذر ۴, ۱۳۹۴ - پاسخ دادن

    سیو بازی gta رو هم بزارین

پاسخ دهید

CAPTCHA